Pages Menu
Facebook
Categories Menu

on 21 maja 2014

OPOLSKIE | turnieje

OPOLSKIE | turnieje

Turniej eliminacyjny nr 1

Dziewczęta Ozimek – 15.05.2014 godzina 9 00 | Kompleks boisk Orlik 2012 46-040 Ozimek ul, Częstochowska 27

  • GZS SP nr 3 I Ozimek
  • GZS SP nr 3 II Ozimek
  • SP Staniszcze Małe
  • PSP nr 1 Kolonowskie

Turniej eliminacyjny nr 2

Dziewczęta Opole – 16.05.2014 godzina 10:00 | Boisko Orlik Urzędu Miasta przy SP 24 46-020 Opole – Groszowice ul. Gorzałki 4

  • PSP I nr 24 Opole
  • PSP II nr 24 Opole
  • ZSS I Krapkowice
  • ZSS II Krapkowice

Turniej eliminacyjny nr 3

Dziewczęta Dobrzeń Wielki – 19.05.2014 godzina 10 00 | Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim

  • PSP z OS I Dobrzeń Wielki
  • PSP z OS II Dobrzeń Wielki
  • ZSP Strojec
  • PSP z OS III Dobrzeń Wielki

Turniej eliminacyjny nr 4

Dziewczęta Grodków | 14.05.2014 godzina 9 00 | Orlik PSP nr 3 49-200 Grodków ul. Morcinka 2

  • PSP I nr 3 Grodków
  • PSP II nr 3 Grodków
  • SP I Jędrzejów
  • SP II Jędrzejów
  • SP Otmuchów

Turniej eliminacyjny nr 5

Chłopcy Dobrzeń Wielki  | 20.05.2014 godzina 10 00 | Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim

  • PSP I z OS Dobrzeń Wielki
  • ZSP Mąkoszyce I
  • ZSP Mąkoszyce II
  • PSP II z OS Dobrzeń Wielki

Turniej eliminacyjny nr 6

Chłopcy Ozimek | 14.05.2014 godzina 9 00 | Kompleks boisk Orlik 2012 46-040 Ozimek ul Częstochowska 27

  • GZS SP nr 3 I Ozimek
  • SP Krasiejów
  • PSP nr 1 Kolonowskie II
  • PSP nr 1 Kolonowskie I
  • SP Staniszcze Małe
  • GZS SP nr 3 Ozimek II

Turniej eliminacyjny nr 7

Chłopcy Grodków  | 15.05.2014 godzina 9 30 | Orlik PSP nr 3 49-200 Grodków ul. Morcinka 2

  • PSP nr 3 Grodków I
  • PSP nr 3 Grodków II
  • SP Jędrzejów I
  • SP Jędrzejów II Turniej eliminacyjny nr 8

Chłopcy Kluczbork |  23.05.2014 – godzina 10 00 | Kluczbork ul. Sportowa 7 (obok stadionu MKS)

  • PSP nr 1 Kluczbork
  • PSP II nr 2 Kluczbork
  • ZSP Strojec
  • PSP I nr 2 Kluczbork
  • PSP nr 5 Kluczbork
  • PSP Biskupice

Turniej eliminacyjny nr 9

Chłopcy Brzeg 19.05.2014 – godzina 11 00 | 49-300 Brzeg ul. Kamienna 2

  • PSP nr 3 Brzeg I
  • PSP nr 3 Brzeg II
  • PSP nr 1 Brzeg I
  • PSP nr 1 Brzeg II

 Turniej eliminacyjny nr 10

 Chłopcy Opole 16.05.2014 |  godzina 12 30 | Boisko Orlik Urzędu Miasta przy SP 24 46-020 Opole – Groszowice Ul. Gorzałki 4

  • PSP nr 24 Opole I
  • PSP 1 Kędzierzyn-Koźle
  • PSP nr 24 Opole II
  • PSP nr 24 Opole III

 

Turnieje finałowe:

1. Krapkowice – 26.05.2014 godzina 10 00 – 8 zespołów

2.Opole – 28.05.2014 godzina 10 00 – 8 zespołów

 

 
Organizatorzy
Organizatorzy