Pages Menu
Warning: Illegal string offset 'facebook' in /wp-content/themes/Lucid/header.php on line 72

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/Lucid/header.php on line 76
Categories Menu

on 17 maja 2015

Trzynaście drużyn grało w Siematyczach

Trzynaście drużyn grało w Siematyczach


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/lightbox-gallery/lightbox-gallery.php on line 563

W Siemiatyczach rozegrano dwa turnieje – 14.05 grały dziewczynki, a 15.05 chłopcy. Do turnieju dziewcząt przystąpiło 6 drużyn z następujących szkół podstawowych – SP 1 Siemiatycze, SP Sarnaki, SP 3 Bielsk Podlaski (2 drużyny), SP 3 Siemiatycze i SP Szerszenie. Po zaciętym meczu finałowym, w turnieju tryumfowała drużyna SP 3 Siemiatycze, która pokonała SP Sarnaki 6:8.

Dzień później na boisku spotkało się aż siedem drużyn chłopców – SP Szerszenie, SP 3 Bielsk Podlaski (2 drużyny), SP Sarnaki, SP 3 Siemiatycze (2 drużyny) i SP 1 Siemiatycze. W meczu o zwycięstwo w turnieju spotkały się drużyny SP 3 Bielsk Podlaski (I zespół) i SP Sarnaki i to ci pierwsi wyszli z tej potyczki zwycięsko.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, przy pięknej słonecznej pogodzie, uczestnicy nie odnieśli poważniejszych kontuzji. Wszyscy uczestnicy i nauczyciele otrzymali pamiątkowe koszulki oraz dyplomy. W ceremonii zakończenia uczestniczył prezes PWZPR pan Krzysztof Wieczorek oraz gospodarz obiektów, na których rozgrywany był turniej Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach pan Mariusz Niewiarowski.

 
Organizatorzy
Organizatorzy