Pages Menu
Warning: Illegal string offset 'facebook' in /wp-content/themes/Lucid/header.php on line 72

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/Lucid/header.php on line 76
Categories Menu

on 13 maja 2015

Sandomierz gra w szczypiorniaka

Sandomierz gra w szczypiorniaka


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/lightbox-gallery/lightbox-gallery.php on line 563

Dnia 12 maja 2015 r. w Hali Sportowej przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu odbył się eliminacyjny turniej piłki ręcznej „SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH 2015” w kategorii chłopców . Turniej był zaplanowany na boisku Orlik przy Szkole podstawowej nr. 1 przy ul. Okrzei 6. Niestety niesprzyjające warunki atmosferyczne wymusiły zmianę lokalizacji zawodów. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Zespoły rywalizowały w 2 grupach po 3 drużyny, następnie zostały rozegrane 2 mecze półfinałowe i mecze o miejsca 3-4 i 1-2. W finale zmierzyły się drużyny ze Szkoły Podstawowej w Jurkowicach oraz zespół klas 6 ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu. Sandomierzanie pewnie zwyciężyli, zapewniając sobie awans do finałów wojewódzkich.

Po zakończeniu turnieju chłopców, odbyły się rozgrywk dziewcząt. Turniej był zaplanowany na boisku Orlik przy Szkole podstawowej nr. 1 w Sandomierzu. Do turnieju przystąpiło 5 zespołów.
1. Sp Niedźwice
2. Sp 1 Sandomierz
3. Sp Jurkowice
4. Sp 4 Sandomierz
5. Sp Sichów Duży
Niestety niesprzyjające warunki atmosferyczne wymusiły zmianę lokalizacji zawodów. Gdy pogoda się poprawiła, turniej dziewcząt został rozegrany na boisku zlokalizowanym obok hali sportowej. Zespoły rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były pełne emocji i walki sportowej. Do finału wojewódzkiego awansowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Niedźwicach.

Przez cały turniej panowała miła i sympatyczna atmosfera. Mimo zaciętej walki sportowej jaką na boisku toczyły ze sobą drużyny,wszystkie zespoły kończyły turniej z uśmiechem i mocnym postanowieniem spotkania się za rok.

 
Organizatorzy
Organizatorzy